Bloknot

Esenyurt Bloknot

 

Farklı tasarımlar eşliğinde gerçekleştirilen bloknot çeşitleri kurumsal bir firma bünyesinde not tutmak için güzel bir kullanım imkanı verirken aynı zamanda firmanın reklamlarını da düzgün bir biçimde sağlamaktadır. Küçük kare şeklinde daha çok tasarımları yapılan bloknotlar firmaların müşterilerine sunarak onların iş yerlerindeki masalarını koymaları suretiyle güzel bir reklam gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda şirket içi olarak da rahat bir kullanım fırsatı elde ederken küçük detaylar halinde alınacak olan notlar için büyük bir fırsat vermektedir. Farklı ve kaliteli malzemeler eşliğinde üretimleri gerçekleştirilen birbirinden değişik renk ve modelleri altındaki Esenyurt bloknot ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır en iyi üretimler altında çok uygun fiyatlar ile tasarımını gerçekleştirmekteyiz.

 

 Bloknot çeşitleri

 

Farklı renkler ve boyutlar kapsamında üretimleri gerçekleştirilen ve standart olarak genelde kare şeklinde hazırlanan birbirinden farklı bloknot çeşitleri özellikle kağıtların üst kısımlarında sağ ya da sol olmak üzere ortak bölümlerine de firmanın logosu düzgün bir şekilde yerleştirilmekte ve iletişim bilgileri de aynı şekilde alt kısmına yazılmaktadır. Bu sayede firma saygın olarak müşterilerinin gözünde büyük bir itibar kazanmak tabii bu sayede reklamı da artı olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız kapsamında değişik seçenekler içerisindeki çeşitleri sizlere bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olmuş olan en iyi çalışanlarımız ile son teknoloji makinelerimiz kapsamında hazırlanmaktadır. Uzun yıllardan bu yana sağladığımız referanslar altında sizlere en iyi güveni sunarak sizlerle devamlı olarak çalışma ortamı yaratmaktayız.

 

 Her yerde kolay bir kullanım imkanı

 

Başta birçok farklı iş yerlerinde olmak üzere evlerde de kolay bir kullanım imkanı sağlayan bloknot çeşitleri günlük hayat içerisinde büyük bir kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Not almak için son yıllarda büyük bir talep gören birbirinden değişik renk ve boyutlar altındaki bloknotlar profesyonel bir hizmet çatısı altında sizlere Esenyurt bloknot olarak tasarımlarını gerçekleştiriyoruz ve üretimlerini yapıyoruz. Müşterilerinize de sunarak bu kapsamda harika bir reklam elde etmek için en kaliteli tasarımlar ve yüksek çözünürlükteki kaliteli baskılar için tek yapmanız gereken hemen firmamız bünyesinde bizimle iletişim kurmaktır.