Magnet

Esenyurt Magnet

 

Reklam firmaların kendilerini tanıtarak verdikleri hizmetten diğer kişilerin de haberdar olmasını sağlar. Böylece ihtiyaç sahipleri reklam verene ulaşarak ihtiyaçlarını giderirler. Reklam akılda kalıcı olduğunda ya da sürekli göz önünde bulundurulduğunda ihtiyaç halinde sürekli tercih edilmesi mümkündür. Küçük ve etkili bir reklam sayesinde müşteri sadakati yaratarak sürekli gelir elde etmek böylece kolay hale gelir. Esenyurt magnet tam da burada devreye girerek büyük küçük demeden tüm matbaa işlerinde müşterilerinin yanında olmaktadır.

 

 Canlı Renkli, Kaliteli Magnet.

 

Günümüzde her alanda reklam bulunuyor. Televizyonlar, toplu taşıma araçları hatta caddelerde kocaman bilbordlara iliştirilen birbirinden farklı reklamların her biri tüketicisinin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Reklam verirken yapılan iş ve rakiplerin nasıl çalıştığı konusunda bir ön araştırma yapmak işe yarayan basit bir yöntemdir. Yapılan işe göre değişse de reklamları evlerin içlerine sokmak çok akıllıca bir yöntemdir. Bunu yaparken ön yüzünde iletişim bilgileri firma ismi adresi gibi verilen hizmetle ilgili kısa bir bilgilendirme yapılan alan yer almalıdır. Genellikle çok parlak olmayan göz yormayan ama mat da olmayan seçimler müşterinin evinde o reklamı saklaması için küçük bir neden olacaktır. Bu ürünlere magnet adı verilirken arka kısımda bulunan mıknatıslı alan yardımıyla metal yüzeylere tutunarak sürekli göz önünde bulundurmayı amaçlamaktadır. Magnetler yıllardan beri piyasada olmasına rağmen hala en çok kullanılan reklam verme araçlarıdır. İnsanlar genelde buzdolabı ya da kombi üstüne yapıştırdıkları magnetleri kolay kolay çıkartıp atmamaktadır. İhtiyaç halinde eğer bir memnuniyetsizlik yaşamamışsa yeni bir firma arama zahmetine girmeden mevcut reklam üzerinden alışveriş yapmaktadır.

 

 Magnet Dışında Hangi Hizmetler Veriliyor?

 

Magnet yaptırmak isteyen kişiler bir telefon yoluyla sipariş vererek istedikleri adette kısa sürede ürünü teslim alabilirler. Esenyurt magnet sadece reklam değil doğum günleri ya da nişan gibi etkinliklerde davetlilere magnetin üzerine fotoğraf baskısı yaptırarak hediye etmek isteyenler için de bu hizmeti sağlamaktadır. Esenyurt Magnet Türkiye’nin her yerine aynı kalitede hizmet vererek tamamını kendi bünyesinde ürettiği kartvizit, broşür, maliye evrakları, promosyon, karton çanta, cepli dosya gibi daha bir çok ürünü de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Firma kendisinden hizmet alanlara ücretsiz grafik hizmeti hediyesiyle de müşterilerinin verdiği güvenden ilham alarak daha sağlam adımlarla bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.