Kartvizit

Esenyurt Kartvizit

 

Kartvizitler kişilerin yaptığı iş ile ve kendi ile ilgili bilgiler verdikleri küçük kartlardır. Bu kartlar işletmenin adını, kısa şekilde hizmet konusunu, adını ve soyadını, işletmenin adresini, telefon numarasını ve varsa e mail adresi ile web sitesini içermektedir. Kartvizitler kişiye özgü ya da kurumsal olabilir. Kurumsal firmalarda standart bir kart düzeni olmakla birlikte her kişi için sadece isim soyisim ve iletişim bilgileri ile çalıştığı departman bilgisi değiştirilmektedir. Kartvizitlerde kişilere en kısa yoldan ulaşabilmek için şirket içi telefonlar ya da özel cep telefonları da bulunabilmektedir. Bir kartvizitte yalnızca kişilerin istediği bilgiler olmaktadır ve bu bilgiler haricinde özel bir bilgi kullanılmaz. Özel kartvizitler ise renk, tasarım ve model olarak tamamı ile kişilerin seçmiş olduğu kartlar kullanılır ve üzerine istenen bilgiler işlenerek kartlar basılır. İstanbul’da kartvizit ihtiyaçlarınız için birçok firma sizlere hizmet vermektedir. Esenyurt kartvizit hizmeti almak için siz de kendi tasarımız ile firmaya başvurabilir ya da firmada bulunan örnek modellerden kendinize bir kartvizit seçebilirsiniz. Bu kartvizitler aynı zamanda yaptığınız iş ile ilgili de küçük görseller, logolar ya da işaretler içerebilir.

 

 Kartvizit Ne İşe Yarar?

 

Kartvizitler bir nevi kişilerin işletme kimliğidir, işletme ile ilgili tüm detayları barındıran kartvizitler kişilerin sizi unutmaması için ya da tanıması için de alternatif bir reklam yoludur. Kısa süreli olarak görüştüğünüz ve sonrasında görüşmek üzere ayrılmış olduğunuz işletmeden kartvizit almanız o işletmeye kolay ulaşım sağlamanız açısından önemlidir. Kartvizitlerin ön yüzünde sizle ilgili yazılı bilgiler bulunmaktadır. Arka yüzünde ise isterseniz açık adres tarifinin olduğu basit bir harita, ön yüzdeki bilgilerin İngilizcesini olduğu yabancı bir arka yüz ya da karekod gibi farklı seçenekler kullanılabilir. Esenyurt kartvizit ile bunların ne olacağını kendiniz seçebilirsiniz.

 

 Kartvizit Kaç Adet Basılır?

 

Kartvizitlerin düşük basım maliyetleri olması sebebi ile bir basımda yüzlerce hatta binlerce sayıda kartvizit basılabilir. Bu rakam Esenyurt kartvizit tarafından belirlenebileceği gibi sizin talepleriniz de bu konuda dikkate alınmaktadır. Kartvizit bastırmak için öncelikli olarak basım firmaları ile görüşüp konu hakkında bilgi alınmalıdır.